Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang

Nieuwsarchief

Ons team

Groepsindeling schooljaar 2017-2018

 

1/2 A: Hildegard Strikwerda (ma, di, do, vrij) en Romy Nendissa (wo)

1/2 B: Olga Hoogenraad (wo, do, vrij) en Yke te Wechel (ma, di)

3: Sarah Jansen (ma, di, wo) en Liesbeth Feilzer (do, vrij)

4:  Nivard de Jong (ma, di, wo, do, vrij)

5/6 A: Fleur Jurriaans (ma, di, wo, do) en Bettina van Kasteren (vrij)

5/6 B:  Eriska Koopman (di, wo, do, vrij) en Bettina van Kasteren (ma)

7: Eddy Erkelens (ma, di, wo, do, vrij)

7: Nancy van Geene (ma, di, wo, do, vrij)

Leraarondersteuner: Mevr. Arfa Madarun

Contactpersonen

Directeur: Mevr. Femmie van Brenk directie@instituutschreuder.nl
Administratie: Mevr. Ratna Ramsahai administratie@instituutschreuder.nl
Conciërge: Dhr. Jaap Smit
IB’er: Mevr. Maaike van der Ster ib@instituutschreuder.nl
ICT-coördinatoren: Mevr. Bettina van Kasteren bettina@instituutschreuder.nl en Dhr. Eddy Erkelens eddy@instituutschreuder.nl
Creatief cultureel coördinator: Mevr. Olga Hoogenraad olga@instituutschreuder.nl
Rekencoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina@instituutschreuder.nl
Onderbouwcoördinator: Mevr. Yke te Wechel yke@instituutschreuder.nl en Mevr. Mirjam Kane mirjam@instituutschreuder.nl
Midden- bovenbouwcoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina@instituutschreuder.nl

Vertrouwenspersonen:
Marijke de Wit en Han Westerhuis: vertrouwenspersoon@instituutschreuder.nl

De groepsleerkrachten hebben de eerste verantwoording voor de groep kinderen, die aan hun zorgen is toevertrouwd. Bij mogelijke problemen zijn zij de eerst aanspreekbare personen. Iedere leerkracht is ook via de mail te bereiken (voornaam@instituutschreuder.nl). Voor overige vragen kunt u bij de directeur terecht. In dit document kunt u lezen waar u met uw klachten of zorgen het beste terecht kunt.

Bestuursleden:
Menno vd Horst: Voorzitter en ICT
Cornélie Goede: Secretaris
Jan-Chris Lefering: Penningmeester
Bart van Tuinen: Juridische zaken
Carla van Lier: Communicatie en Marketing
Tamara Meiling: P&O
Anja van Andel: onderwijs
Mail voor vragen: bestuur@instituutschreuder.nl

Contact

schreuder

Instituut Schreuder
Van de Veldestraat 10
1071 CW Amsterdam
Tel.: 020 - 679 58 27
Stuur een mail

facebookTwitter