Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang

Nieuwsarchief

Ons team

Groepsindeling schooljaar 2019-2020

1/2: Olga Hoogenraad (ma, di, do, vrij) en Mirjam Kane (wo)

3:  Jacobien Gerbrandy (ma, di, wo, vrij) Mirjam Kane (do)

4: Evelyn Klein-Schiphorst (ma, di, wo, vrij) en Bettina van Kasteren (do)

5: Ymke de Bruijn (ma, di, wo, do, vrij)

6: Nancy van Gene (ma, di, vrij) en Nick de Hollander (wo, do)

7/8 A: Ellen van der Geer (ma, di, do) en Bettina van Kasteren (wo, vrij)

7/8 B:  Anna Emmerzaal (ma, di, wo, do, vrij)

 

Gymleerkracht: Bram Hemelrijk bram.hemelrijk@amosonderwijs.nl

Muziekleerkracht: Ellen van Vliet

Leraarondersteuner: Mevr. Arfa Madarun arfa.madarun@amosonderwijs.nl

 

Contactpersonen

Directeur: Mevr. Femmie van Brenk (ma, di, do, vrij) femmie.vanbrenk@amosonderwijs.nl
Administratie: Mevr. Yvonne Verhage (ma, woe, do, vrij, 8.15-13.45 u)  yvonne.verhage@amosonderwijs.nl
Conciërge: Dhr. Jaap Smit
IB’er: Mevr. Patricia Sniekers patricia.sniekers@amosonderwijs.nl
ICT-coördinator: Dhr. Bram Hemelrijk bram.hemelrijk@amosonderwijs.nl en Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Creatief cultureel coördinator: Mevr. Olga Hoogenraad olga.hoogenraad@amosonderwijs.nl
Rekencoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Onderbouwcoördinator: Mevr. Mirjam Kane mirjam.kane@amosonderwijs.nl
Midden- bovenbouwcoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl

Vertrouwenspersonen:
Marijke de Wit en Han Westerhuis: vertrouwenspersoon@instituutschreuder.nl

Aandachtsfunctionaris:

Op Instituut Schreuder is onze intern begeleider,  de aandachtsfunctionaris van de school. Zij is opgeleid om de stappen van meldcode te begeleiden wanneer er mogelijk sprake is van huiselijk geweld en/of kindermishandeling -verwaarlozing.

De groepsleerkrachten hebben de eerste verantwoording voor de groep kinderen, die aan hun zorgen is toevertrouwd. Bij mogelijke problemen zijn zij de eerst aanspreekbare personen. Iedere leerkracht is ook via de mail te bereiken (voornaam.achternaam@amosonderwijs.nl). Voor overige vragen kunt u bij de directeur terecht. In dit document kunt u lezen waar u met uw klachten of zorgen het beste terecht kunt.

Bestuur:

AMOS

Laarderhoogtweg 25
1101 EB Amsterdam

Tel: 020 410 68 10
Email: info@amosonderwijs.nl

 


Contact

schreuder

Instituut Schreuder
Van de Veldestraat 10
1071 CW Amsterdam
Tel.: 020 - 679 58 27
Stuur een mail

facebookTwitter